Bunzl CS s.r.o.  (dále jen „Bunzl CS“) je velkoobchodní a distribuční společnost s tradicí sahající na českém i slovenském trhu do začátku devadesátých let. Společnost se specializuje na nabídku spotřebního obalového materiálu, jednorázového nádobí, a čistících, úklidových a ochranných prostředků.

V roce 2005 se Bunzl CS stal členem mezinárodní distribuční a outsourcingové skupiny Bunzl se sídlem v Londýně. Tímto získal přístup k know-how velké mezinárodní skupiny.

Od června 2010 došlo k integraci české a slovenské pobočky skupiny BUNZL. V ČR i SR poskytujeme služby širokému spektru zákazníků z oblasti maloobchodu, rychlého občerstvení, cateringu a čerpacích stanic, maloobchodním i velkoobchodním potravinářským a jiným řetězcům, a dále i výrobním firmám z různých oborů průmyslu. S rozšířením našich obchodních aktivit do Polska, jsme v roce 2016 otevřeli naší pobočku a sklad v Polsku, dodáváme ale našim zákazníkům i do dalších zemí, jako Maďarsko, Rumunsko, Itálie.

Bunzl CS, člen skupiny Bunzl, představuje ucelenou nabídku výrobků těžící z přístupu k širokému spektru výrobců v Evropě i v Asii a rovněž ze zkušenosti v dodávkách obalových řešení globálním maloobchodním řetězcům. V naší nabídce je doslova „vše co potřebujete“ pro Vaše vlastní podnikání. Bunzl CS je připraven nabídnout zákazníkům koncept „one-stop-shop“, tedy kompletní služby jediného dodavatele pro veškerý spotřební obalový materiál a další doplňkový sortiment.  Samozřejmostí jsou i zajímavé ceny plynoucí z nákupní síly naší společnosti jako člena mezinárodní skupiny a spolehlivé logistické služby s pokrytím celého území naší republiky.

CERTIFIKÁTY SPOLEČNOSTI

Systém managementu environmentu

Systém managementu kvality